Záruka spokojenosti

pecet-zaruka

  

Naším cílem je dosahovat maximální spokojenosti zakázníků poskytnutím kvalitního výrobku, kterým Fixy na vlasy jsou. Za kvalitou Fix na vlasy stojíme a abychom Vám to náležitě dokázali, zaručujeme se za ně. Jak? Garantujeme Vám vrácení peněz, pokud Vám fixy na vlasech nebudou držet, byť jste je aplikovali podle návodu. Garancí vrácení peněž však nemyslíme právo zákazníka (resp. spotřebitele) odstoupit do 14 dnů od smlouvy bez udání důvodu. Právo odstoupit od smlouvy přímo zakotvuje občanský zákoník a v našich obchodních podmínkách jste o tom samozřejmě informováni.

Naprostá většina našich zákazníků je z barev nadšena, aby to však nebylo pouze o slovech, spustili jsme tedy program Záruky spokojenosti s barevnými křídami JOYOUS. Podstatou programu je ujistit zákazníky o skvělých vlastnostech fix na vlasy. Pokud barvy objednáte a nebudou Vám na vlasech držet, vrátíme Vám peníze za Vaši objednávku. Díky tomu tak můžete fixy na vlasy vybírat bez obav a starostí.

Jak program Záruky spokojenosti konkrétně probíhá? V případě, že postupujete podle návodu a barvy na vlasech Vám stále nedrží, pošlete nám barvy zpět na adresu FixyNaVlasy.CZ, Molákova 577, Praha 8 18600. Spolu s vrácenými barvami je nutné poslat vyplněný formulář Garance vrácení peněz, který je důležitý jak pro Vaši zpětnou vazbu, tak pro další zkvalitňování výrobku Fixy na vlasy a služeb našeho eshopu.

Formulář-Garance-vrácení-peněz